Click here to view this message in a browser window.
 שתפו:  Google+  LinkedIn  Facebook  Twitter
 

 קוראים יקרים,

בניוזלטר רבעוני זה תמצאו עדכונים על אירועים מקצועיים, שירותים עסקיים חדשים וידיעות מסין. שמכם וכתובת המייל שלכם נמצאים במאגר שהצטבר בחברתנו במהלך 16 שנות פעילות עסקית בין ישראל לסין. איננו מעבירים פרטים לשום גורם אחר ונודה לכם אם תאשרו המשך קבלת הניוזלטר - כאן. במידה ואינכם מעוניינים תוכלו להסיר עצמכם מרשימת התפוצה – כאן

 

המחזור הראשון של  China Boot Camp הסתיים בהצלחה גדולה וההרשמה למחזור הבא בעיצומה. 10 מנהלי ויזמי סטארטאפים ישראליים שנבחרו מבין הנרשמים הוזמנו להשתתף בקיץ האחרון בשבוע הכשרה אינטנסיבי בשנגחאי שכלל סדנאות והרצאות מומחים, ניתוחי מקרים, מפגשים, סיורים וגם נטוורקינג. 

 לקריאת דיווח מהמחזור הקודם
 לפרטים והרשמה למחזור הבא
 
 

הפתרון החכם לבעיות של טעינה איטית ותצוגה משובשת באתרי אינטרנט זרים בסין. מהיום כבר לא צריך להשקיע בהקמת אתר בסין.

 
כל מי שעבד בסין נתקל בתופעה המתסכלת שבה אתר האינטרנט של החברה שלו לא נטען או מופיע בצורה משובשת ו.. בקושי זז. זה מביך וזו בעיה שמחייבת פתרון מקומי.
אם אתם משקיעים בפיתוח עסקי בסין ונוסעים לתערוכה או לפגישות בסין – הנה פתרון יעיל וזמין שיאפשר לכם להציג את אתרכם ללא בעיות.

Chinaware הוא שירות חדשני של PTL GROUP לאופטימיזציה של אתרי אינטרנט בסין. הוא מבוסס על פיתוח טכנולוגי בלעדי המאפשר לאתר המאוחסן מחוץ לסין להיטען כהלכה, וחוסך את הצורך להקים אתר בסין, לתחזק אותו, ולהמתין לקבלת רישיון ICP מהממשלה.

מחוץ לסין לא ניתן לראות אם לאתרכם יש בעיה, לכן הכנו עבורכם עמוד בדיקה בו תוכלו לבדוק בעצמכם האם יש לאתרכם בעיות טעינה בסין. לחצו כאן למעבר לעמוד הבדיקה  

 לקבלת מידע נוסף והרשמה לשירות Chinaware
 

 

 

המפגש השנתי של מועדון עסקים בסין

China Business Club הוא פורום עסקי שהוקם ע"י PTL GROUP  ומאגד כ-70 חברות יצוא ישראליות הפועלות בסין. באביב האחרון נערך המפגש השנתי שעסק בין השאר בשינויים שחלו בשוק הסיני בשנה האחרונה, בעלויות העסקת עובדים בסין, בהתמודדות עם אתגרים בסביבת עבודה בין-תרבותית ועוד.  לקריאת הכתבה המלאה

 

אנו מברכים את החברות הבאות שהצטרפו לאחרונה למעגל לקוחותינו:

  סין מתחרה באיטליה על מספר אתרי מורשת עולמית – אונסקו  

רעידת האדמה החזקה שהתרחשה לאחרונה באיטליה מוטטה מבנים עתיקים שעומדים כבר מאות שנים. העובדה שהזעזועים בקרקע הורגשו גם בעיר רומא שבה אלפי יצירות אמנות, מבנים ושרידי מבנים מתולדות התרבות המערבית היתה מבהילה. 
באיטליה נמצאים היום 51 אתרים המוגדרים כאתר מורשת עולמית ע"י הזרוע התרבותית-מדעית של האו"ם (אונסקו) וזה כמובן לא מפתיע.

אבל האם ידעתם שבסין יש 50 אתרים כאלו? האתר ה- 50 הוכרז ע"י אונסקו רק בחודש יולי האחרון והוא יער  Shennongjia שבפרובינציית חוביי (Hubei), ותוספת זו הפכה את סין למתחרה רצינית על הכתר.

איטליה עדיין מובילה, אבל כשמסתכלים על הפייפ-ליין מבינים שהתמונה עשויה להשתנות בקרוב, שכן לאיטליה יש 40 אתרים נוספים הנמצאים כרגע בבדיקה בזמן שסין ממתינה לאישורם של  54 אתרים שהוגשו לוועדה.

ליבנו עם נפגעי האסון באיטליה.  

  רגולציות בתחום הפרסום בסין  

הממשל הסיני מעורב בהתוויית מדיניות של כל הסקטורים במשק. גם בתחום הפרסום הוא לא נח. הנה דוגמה לכמה תקנות שפרסם הממשל בשנה שעברה:

חל איסור להשתמש בדגל הסיני בפרסום מכל סוג שהואאם בארצות המערב כולם עושים זאת – החל מסוכנויות רכב ועד לרשתות המזון המהיר  - שימוש בטקטיקה כזו בסין עם הדגל הסיני עלול לגרור קנסות כבדים.

סלבריטאי המשמש כפרזנטור וממליץ על מוצר עלול למצוא עצמו נתבע בגין טענות שקריות. ע"פ התקנות הסיניות שנכנסו לתוקף בשנה האחרונה, הפרזנטור אחראי על אמינות המידע שהוא מוסר בפרסומת. בנוסף, נאסר על ידוענים מתחת לגיל 10 להמליץ ​​על מוצרים בכלל.

 

השרותים שלנו בסין

     

 צפו בדפדפן | הרשמו לדיוור | צרו קשר | שתפו:  Google+  LinkedIn  Facebook  Twitter

 

 

            

Shanghai . Beijing . Guangzhou . Changzhou

Headquarters: Room 301, Kun Yang Plaza, No. 798, ZhaoJiaBang Rd. Shanghai 200030, China.
Tel: + 86-21-64453190 | Fax: + 86-21-64453191 | www.ptl-group.com

משרד מקומי: ת.ד 6023, הרצליה, מיקוד 4615901, ישראל | טלפון: 09-9553367
Mepi Frankel | mepi@ptl-group.com | 052-4585726

 

All rights reserved © 2014-2019 PTL Group

 
If you do not wish to receive future email, click here.