ניוזלטר עסקים בסין – ינואר 2016
אם אינך רואה את הדיוור כראוי, אנא לחצ/י כאן
צפו בדפדפן | הרשמו לדיוור | צרו קשר | שתפו: Google+ LinkedIn Facebook Twitter

לקוחות וקוראים יקרים, בחודש פברואר חוגגים בסין את ראש השנה הסינית, והפעם - שנת הקוף. לידיעתכם: לרגל החג משרדי PTL Group בסין יהיו סגורים בין התאריכים 14-08 בפברואר.

אז מה צפוי לנו ב- 2016 בשוק הסיני ?


הדיונים האינסופיים על קצב הצמיחה בסין, לא ישנו את העובדה שהכלכלה הסינית היא עדיין גדולה בכל קנה מידה, שהשוק הסיני ענקי ומרובה הזדמנויות, ושזה לא צפוי להשתנות בשלב זה.
תחזיות המומחים מצביעות בין השאר על חמישה תחומים עם פוטנציאל גבוה לשנה הקרובה - לקריאה
האם יש לכם כבר חשבון WeChat רשמי של החברה? ולמה זה מומלץ
בחיי היומיום של אנשי המכירות בסין, בד"כ יעיל יותר להציג את החברה והמוצרים באמצעות חשבון WeChat רשמי, שהוא תמיד זמין ונגיש. החידושים האחרונים מאפשרים להעלות לחשבון הוויצ'אט הרשמי של החברה את כל חומרי השיווק - ברושור, מצגת, סרטוני וידאו ואפילו קטלוג מוצרים. לקריאה הנה סיכום קצר של יתרונות וויצ'אט בעבודה היומיומיות של צוות המכירות.

אם כן -

סרקו את הקוד ועקבו אחרינו

סטארטאפים ישראלים בשוק הסיני
האם סטארט-אפים ישראלים צריכים לפעול באסטרטגיה של China First ? או להיכנס לסין רק אחרי שכבר התחילו להצליח בשווקים מערביים ? לפעמים התשובה היא China Only ... סמינר שהתקיים בבית מיקרוסופט הרצליה במסגרת מפגש יזמים של Israel Startup Network ניסה להתמודד עם השאלה הזו על בסיס ניסיונם של כמה יזמים הפועלים בסין, חלקם לאורך שנים רבות וחלקם רק נכנסו לסין לאחרונה. הנה דיווח מהדיון המעניין שהתקיים שם .

טיפים לשיווק מותג ישראלי בסין
ה"פורום לחדשנות בשיווק " קיים מפגש בנושא פרקטיקות שיווק בסין, במטרה לסייע למנהלי שיווק ישראלים לגבש ולמקד את מאמצי השיווק של החברה בשוק הסיני. המפגש, שהתקיים במשרדי Googleקמפוס ת"א, משך אליו כ-100 מנהלי שיווק. לקריאה - סיכום עיקרי הדברים שנאמרו (אייטם שלישי) .

לוגיסטיקה בסין - דיווח ממפגש ודיון שנערך בשנגחאי עם מנהלים ישראלים
לאחרונה התארחה במשרדינו בשנגחאי משלחת של מנהלי לוגיסטיקה ושרשרת אספקה מחברות מובילות בארץ. בדיון עם חברי המשלחת בעת ביקורם במשרדי PTL GROUP בשנגחאי, עלו מספר נקודות מהותיות בהקשר הסיני - אתם מוזמנים לקרוא דיווח.

אסטרטגיה שיווקית לסין - מתכנון לביצוע
סיכום הסמינר "פיתוח עסקי ושיווק בשוק הסיני" שקיים האגף לקשרים בינלאומיים באיגוד לשכות המסחר, בשיתוף עם PTL Group לקריאה.
מחפשים מתנה לשנת הקוף?
מקבץ מתנות ופריטים מעוצבים - עם קופים - כאן.

השרותים שלנו בסין
פתרונות ניהול
פרוייקטים תעשייתיים
הבראת עסקים
השקעה ושותפויות
צפו בדפדפן | הרשמו לדיוור | צרו קשר | שתפו: Google+ LinkedIn Facebook Twitter

 


Shanghai . Beijing . Guangzhou . Changzhou

www.PTL-Group.com 
Contact us

Follow us                   


All rights reserved © 2014-2018  PTL Groupאם אינך מעוניין להמשיך לקבל את הדיוור, לחצ/י כאן